2 санына көбейту және бөлу кестесін бекіту. Қимылды ойындар | Бастауыш сынып

Табиғаттың жас жанашырлары

2 сынып

Бөлім: Көбейту және бөлу. Есептер
Сабақ тақырыбы: 2 санына көбейту және бөлу кестесін бекіту. Қимылды ойындар
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме): 2 сандарына көбейту мен бөлу кестесін құру және білу, қолдану. Тақ және жұп сандар.
Тілдік мақсаттар: Көбейту және бөлу кестелер. Ұлтты ойындар
Құндылықтарды дамыту: Оқушылардың бір — бірімен ұйымшылдылықпен жұмыс істеуге тәрбиелеу.
Пәнаралық байланыстар: қазақ тілі, дүниетану
АКТ қолдану дағдылары: компьютер, проектор, суреттер
Бастапқы білім: Қосу, азайту, көбейту, бөлу

Сабақтың басы
Топқа бөлу:
Мұғалім:
— Сап, түзел! Сааанал! (оқушылар 1 — ден — 22 — ге дейін саналып шығады)
— 1 — ші, 2 — шіге бөлін!
— 1 — шілер бір қадам ал — ға!
— Неше топ болды? (2)
— Әр топта неше оқушы? Ендеше 22: 2 =11 Демек 11•2=22
— Орнына тұр!
— Сап, түзел!
— 1 — ші 3 — шіге бөлін!
— Әр топта қанша оқушы? (тең емес)
— Тақ сандар алға бір қадам, бас!- деп мұғалім бұйырады
— Тақ сандар шапалақтайды, жұп сандар супееер деп бас бармақтарын алға көрсетеді.
— 1 — ші 4 — шіге санал!
— 1 — ші орнында қалады, 2 — шілер бір қадам алға, 3 — шілер екі қадам, 4 — шілер 3 қадам алға.
— Әр бір топта неше оқушыдан шықты?
— 22: 4 =7+1
— Бұл жаттығулар математика пәніне қандай қатысуы бар? (бөлу)
Ендеше бүгінгі сабақ мақсаты: көбейту және бөлуді үйрену.
1 — шілер: Асхана тобы
2 — шілер: Спортзал тобы
3 — шілер: Ұлттық ойындар тобы
4 — шілер: Кабинет тобы

Психологиялық ахуал:
Мен дайынмын сабаққа,
Барлық қызық сабақта.
Оқып, білім аламыз,
Озат оқушы боламыз!

Сабақ мақсаты:
2. 1. 2. 4. 2; 3; 4; 5 сандарына көбейту мен бөлу кестесін құру және білу, қолдану. Тақ және жұп сандарды ажырата білу.

Мұғалімнің аты — жөні: Ещанова Р. Т.
2 санына көбейту және бөлу кестесін бекіту. Қимылды ойындар. жүктеу

2 санына көбейту және бөлу кестесін бекіту қимылды ойындар тақ және жұп сандар

© Дереккөзі

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Осы жазба ұнады ма? Достарыңызбен бөлісіңіз: